Hakkımızda
1997 yılında Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerinden Denizli’de bir aile şirketi olarak başladığımız yolculuğumuza, oluşturduğumuz verimli çalışma ortamı ve olanakları sayesinde, tüm çalışanlarımızla beraber, çıktığımız bu yolculukta kesintisiz bir biçimde ilerleme ve büyüme hedefi ile çalışıyoruz.

25 yılı aşkın süredir müşteri odaklı bir yaklaşımı en başından bu yana kendine misyon edinerek yüksek kalite, güvenilir hizmet, hızlı ve zamanında teslimat anlayışıyla %85 ihracat, %15 iç piyasada faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu misyon vasıtası ile dünya çapında birçok kurumsal firma ile çalışmaktadır. Kurulduğu günden bu yana yüksek kalite anlayışından asla ödün vermeden sürekli ve kalıcı alışveriş yaklaşımını ticari bakışının odağına yerleştirmiştir.

E - FABRİKA 1997 yılından bu yana edinmiş olduğu ihracat tecrübesini 2015 yılı itibariyle müşteri odaklı, sürekli, kalıcı alışveriş ve en iyi kalite anlayışıyla e-ticaret, e-ihracat ve b2b müşterilerine de yurtiçinde ve yurtdışında hizmet vermeye başlamıştır.

E - FABRİKA olarak kadınların iş hayatında var olmalarını çok önemsiyor ve destekliyoruz. Kadın çalışan sayımızın çoğunluk oluşturmasını firmamızın güçlü yanı olarak görüyoruz. Pratik ve hızlı olmalarının yanı sıra görsel kontrolü yoğun alanlarda kadın çalışanlarımızın farklı bakış açılarının iş süreçlerimize entegre edilerek, daha yenilikçi ve sürdürülebilir bir yaklaşım  benimsememize yardımcı olmaktadır.


 
'' Bizi tercih etmeniz için birçok nedeniniz var.’’

Güven ; Yaptığımız işin ve ortaya çıkan sonuçların sorumluluğunu üstlenir, işini sahiplenir ve tamamlanana kadar takip ederiz. Açık iletişime önem verir, söylediğimizle ve yaptıklarımız uyumludur.

Kalite ; Ulaşılması gereken bir hedef değil, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğunun bilincindeyiz. Firmamızın başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti ; Yaptığımız her işin müşteri memnuniyetini etkileyeceğinin farkındayız. Müşteri taleplerini esas alan çalışma tarzımız ile ürün yelpazemizi daima büyütme, çözüm odaklı ve inovatif yaklaşımları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede ve sürdürülebilir tutmayı hedefleriz.

Tüm Dünyaya İhracat ; Teknolojik alt yapımızın verdiği olanaklarla başta Ortadoğu olmak üzere Avrupa ve dünyanın her yerine ihracat yapabilecek standartlara sahibiz.

Üretim ve Dağıtım ; Tüm tedarik, paketleme, depolama ve dağıtım işlemleri tek noktadan yapılmaktadır. Bu sayede tüm adımlar kontrol altında tutularak süreçte karşılaşılacak problemler ortadan kaldırılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.